Motocykle skúsenosti ceramizer

Suzuki GSX 1300R Hayabusa (Limitovaná verzia z r.2003)
Motocykel používam na premiestňovanie denne, víkendové výpady mimo mesta ako aj ďaleko cesty po Európe, v rozmedzí cez 10tis.km.Počas cestovania v roku 2009 spolu s mojou priateľkou som navštívil 14 krajov Európy juho-východnej i východnej, zdolávajúc 9,5tis.km za 28 dní.Projekty tohto typu vyžadujú dobrý stav motocykla, zvlášť keď rok po roku v nasledujúcich sezónach používame to isté vozidlo.Po 3 rokoch prevádzky som sním došiel do 35 krajov a tachometer sa blíži ku 100tis.km.

Ak sa chcem dlhšie tešiť plným výkonom pohonnej jednotky, olej je vymieňaný častejšie ako odporúča výrobca a na konci sezóny 2009 som použil Ceramizer určený do motorov motocyklov ako aj zušľachťovač do paliva. Ceramizery sú prípravky na obnovu a ochranu pred opotrebovaním motorov, prevodoviek a iných zariadení, v ktorých sa nachádza trenie kovu o kov.

Moje pozorovania po použití Ceramizera len 2tis.km, počas ktorých som počúval prácu motora mojej Suzuki Hayabusy. Znalci vedia, že Suzuki má špecifickú, drsnú prácu.Spotreba paliva mierne klesla, sú to hodnoty odčítané z počítača motocykla a kolíšu v rozsahu od 3-5%, prevodovka pracuje o niečo precíznejšie, v práci spojky som si nevšimol zmeny. Najviac ma však zaujíma predĺženie životnosti motora, pretože máme v úmysle nazrieť do všetkých krajín Európy.
V sezóne 2010 ideme nad rámec okruhu za polárnym kruhom, najďalej na sever od Európy,ktorý sa nachádza v North Cape v Nórsku (71°10′21″N25°47′40″E).V čase cestovania, ako aj po, sa budeme úzkostlivo deliť postrehmi z používania Ceramizer.
Pozývame na našu stranu, kde prevádzame test dlhých vzdialeností nášho motocykla http://longway.travel.pl ako aj test Ceramizera.
Darek Birecký
Názor poslaný dňa 29.1.2010

Harley Davidson
Dobrý deň.
Aplikoval som ceramizer do veterána. Je to Harley-Davidson WLA z r.1942. Dostal som sa k nemu po generálnej oprave a po asi 3200 km som aplikoval do nového oleja Vašu prísadu. Efekty sú prekvapujúce! Pri štartovaní motora bolo počuť výrazné syčanie (bohužiaľ taká je konštrukcia), teraz syčanie zaniklo a je cítiť výrazný odpor pri kopaní. Cítiť výrazný HMB (horný mŕtvy bod). Motor chodí mäkko ako nikdy predtým. Mal som ich niekoľko, tak mám čo k tejto téme povedať. Pre mňa to je “zázrak“. Mám ešte Zundappa tak dám ešte do neho. Teraz aplikujem do prevodovky Harysia a podelím sa s postrehmi.
Pozdravujem, Kryštof
Názor poslaný dňa 27.02.2009

Kawasaki ZX 600 D
Použil som ceramizer do motorky Kawasaki ZX 600 D a aké sú účinky ? Po 2 hodinách behu motora na voľnobehu významná náprava meniaca sa k lepšiemu v priebehu pozorovania práce motora. Jedným slovom revolučný vynález a na 10 000% účinný, kde u mňa začal motor chodiť oveľa tichšie a má stabilnejšie otáčky a už po 1 hodine práce som vyskúšal sa povoziť, to sa už začal lepšie zbierať o nejakých 35% teraz na začiatku a čo až po prejdení 2000 km, to bude ako nový !!! Opätovne som objednal, tento krát do auta.
motochrapek
Bohdan102
test bol prevedený na motocykli Honda, výsledok POZITÍVNY