Ako aplikovať aditíva do benzínu a nafty pre ich maximálne využitie

Ako získať maximum z aditíva do benzínu, nafty a z aditíva do oleja?

Aplikácia aditíva do benzínu a nafty, aditíva do motorového, prevodového a hydraulického oleja

Veľmi ma znepokojovalo, že auto má oveľa vyššiu spotrebu nafty ako je uvedené v technickom preukaze. Na internete som začal hľadať informácie a spôsob ako sa dá znížiť spotreba paliva. Natrafil som na aditíva do benzínu, nafty ceramizer.

Prečítal som si informácie na web stránke. Najviac ma zaujal test s vozidlom, ktoré prešlo stovky kilometrov bez oleja iba s aplikovaným ceramizerom do oleja. To mi príde neuveriteľné.

Po aplikácii asi 1500 – 2000 kilometrov výrazne klesla spotreba paliva, 2l na 100 km. V meste predtým 10-11l/100 km, teraz 7,5-8,5l/100km. Mimo mesta bola spotreba 7-8,5l/100km, teraz 5,8-6,5l/100km.
Záleží podľa toho, ako jazdím. Auto prakticky vôbec nepotrebuje dolievať olej medzi výmenami, od pridania ceramizera som nedolieval žiadny olej, nie je to potrebné.

Manželka jazdí automobilom Opel Astra r.v.2004

Automobil z výfuku dosť dymil. Preto sme na internete hľadali riešenie na zníženie dymivosti vozidla. Zaujali nás nielen aditíva do benzínu, nafty, ale aj aditíva do oleja Rozhodli sme sa ich vyskúšať aj preto, že v popise bolo uvedených veľa výhod.

Účinok by mal byť viditeľný po rádovo stovkách kilometrov. Po pridaní ceramizera do Opla Astra motor beží hladšie a subjektívne tichšie ako predtým. Spotreba nafty po použítí aditíva do benzínu, nafty klesla o cca 1liter/100 km. Klesla aj spotreba oleja vzhľadom k tomu, že auto má doteraz najazdených 152 000 km.

Ján

Zaujala ma jednoduchosť aplikácie, stačí pridať do oleja alebo paliva

Je niečo nejasné?

Ak ste si položili akúkoľvek otázku ohľadom informácií, ktoré tu teraz čítate a nepoznáte na ňu v tejto chvíli odpoveď,
pokúsime sa vám ju zodpovedať.
Kliknete na tlačidlo nižšie a z ponúkaných sekcií vyberte tú, v ktorej by sa vaša otázka mohla nachádzať