Honda skúsenosti ceramizer

Hond Accord (r.1996)
Aplikoval som preparát podľa inštrukcií do 10 ročnej Hondy Accord 2.0 16V. 6rala dosť oleja. Po okolo 1500km spaľovanie oleja sa viditeľne znížilo, tlaky vzrástli minimálne, spotreba paliva bez zmien, štart lepší. Pozitívne!
Gjesse79

Honda Civic (r.1997)
Do použitia som išiel ako každý asi s menšou nedôverou, avšak popis v aukcii ako aj veľmi vyčerpávajúce materiály aké som prečítal ma vyzvali na testovanie ceramizerov, vlastním dva automobily diametrálne líšiace sa od seba a síce: Citroen Xantia 1.8 16V Hatchback ako aj Honda Civic 1.5 16V Sedan s podobnými kilometrami 120-140 tis.km. Nehľadal som prostriedok na zlepšenie kompresie vzhľadom na fakt, že obidva motory pri takých kilometroch sú vo veľmi dobrom stave, aj keď Honda oveľa lepšie vypadá od francúzskeho konkurenta.

Xantia z r.96 s kilometrami 143tis. Mala spotrebu priemerne 10,5 litra/100km pri normálnej mestskej jazde, Honda z r.90 s kilometrami (pravdivo) 122tis.km mala spotrebu v tých istých podmienkach 7,5 litra/100km, akoby nič divné pre osoby venujúce sa motorizácii, Japonec má pravidlovo menšiu spotrebu, ale mimo úspory spotreby paliva aké som získal po aplikácii ceramizera do motora a jednorázovo do paliva : Honda – z 7,5 litra zišla na 6,6 litra na 100km, Xantia – z 10,5 litra znížila až na 9 litrov na 100km!!! Obidva automobily o poznanie stíchli a stali sa dynamickejšie a celkovo sa snížil únik oleja (okolo 0,4 litra/1000km) v Citroene, v ktorom to bolo v norme dokonca v ASO Citroen to nikoho neudivovalo(mňa dráždilo dosť silno).

Honda nežerie ani gram oleja od výmeny do výmeny od samého začiatku ako ju mám…
Na záver: som šialene šťastný a úplne spokojný z kúpy a účinkov ceramizerov, zvyčajne odporúčam každému známemu bez pochybností a obáv, že príde sklamanie alebo hanba… Na dôkladné testy a tiež merania bohužiaľ nemám čas, pri mojom spôsobe práce a každodennom naháňaní jediné s čím musím počitať a vedieť , že vždy musí byť 100% o.k. je motor môjho auta,…a čestne hovorím už nepamätám kedy som mal haváriu alebo problém so zimným štartom vozidla dokonca pri minus 20 stupäovom mraze. Tak či onak s čistým svedomím múžem povedať, že aj tak som vyhral – vyhral komfort a lacnejšiu prevádzku automobilov vďaka ceramizerom… pre mňa to je ÚSPECH!
Pozdravujem a prajem úspechy…Tomáš