Zníženie spotreby paliva 1 | Ceramizer.sk

Zásady, techniky a štýl ekonomickej jazdy

Získajte zadarmo príručku: „Ako jazdiť úsporne a znížiť spotrebu paliva?
Spoznajte 9 ZÁSAD EKONOMICKEJ JAZDY.

ako-jazdit-usporne-znizit-spotrebu-paliva

Email:

O čom je táto príručka a prečo je vhodné ju prečítať?

Každý mesiac prekonávate svojím autom stovky kilometrov. Jazdíte v ťažkých, mrazivých podmienkach v zime a tiež pri veľmi vysokých, horúcich teplotách v lete.
Ak ročne prekonávate okolo 10 tisíc kilometrov, na kúpu paliva (benzínu, nafty) môžete minúť okolo 1200 eur (pri priemernej spotrebe 8 litrov benzínu na 100 kilometrov).
Neviem, či si uvedomujete, aké sú to náklady po niekoľkých rokoch používania vozidla.

drahe-palivo-cena-spotreby-paliva-ako-znizit-spotrebuPrečítanie tejto príručky (ktorú získate zdarma) Vám umožní znížiť spotrebu paliva až o 20%. Pre Vás to môže znamenať cez 240 eur ročne.
Priznajte si, že investícia niekoľko pár minút, vďaka ktorým môže vo Vašom vrecku zostať 240 eur, je dobre investovaný čas.

Tiež majte na pamäti, že prečítaním tejto príručky už dnes získate nové znalosti a rozviniete svoje doterajšie vedomosti a zručnosti jazdy vozidlom a úspory paliva. Jednoducho, stanete sa ešte lepší vodič.

Predstavte si, že s rovnakým množstvom paliva prekonáte pri každom tankovaní niekoľkodesiatok kilometrov viac. Pomyslite si, čo by ste mohli urobiť s peniazmi, ktoré týmto spôsobom ušetríte.

Stačí, že si prečítate túto príručku a budete využívať jednoduché pravidlá, ktoré sú v nej obsiahnuté. Zásady úspornej jazdy (tzv. „ecodriving“) sú ľahké na osvojenie a používanie v každennom živote.

Kľúčovým prvkom je správny spôsob prevádzkovania automobilu. Každý sa môže rovnako naučiť ako aj zlepšovať už získané vedomosti a zručnosti ekonomickej jazdy. Avšak, dôležitou súčasťou úspornej jazdy je príprava vozidla a jeho správny výkon.

Email:

Z čoho sa skladá príručka a koľko má strán?

Príručka sa skladá z 3 častí a obsahuje 16 strán.

V prvej časti sa dozviete, ako meraž spotrebu paliva v aute (v prípade, ak v aute nemáte palubný počítač, ktorý spotrebu počíta). Určenie východiskového bodu – čiže, aktuálna spotreba paliva je nevyhnutná, aby ste sa mohli presvedčiť a skontrolovať koľko (vďaka zásadám, ktoré čoskoro spoznáte), ušetríte paliva.

Druhá časť obsahuje informácie o tom, ako má byť automobil pripravený, aby mal pravidelne čo najnižšiu spotrebu paliva.

V tretej časti spoznáte zásady a techniky úspornej jazdy. Ecodriving Vám umožní, bez ohľadu na auto, ktorým jazdíte, znížiť spotrebu paliva.

Prečítanie tejto publikácie Vám na palive umožní ušetriť cez 240 eur ročne. Preto stojí za to niekoľko minút na zoznámenie s jej obsahom. Ak nemáte radi čítanie na obrazovke monitora, tak si jednoducho vytlačte tento materiál a oboznámte sa s ním v podmienkach, ktoré sú pre Vás najpohodlnejšie.

Email:

Určite je táto príručka ZDARMA?

Samozrejme. Príručka „Ako jazdiť ekonomicky a znížiť spotrebu paliva?“ je úplne zdarma. Nevidím žiadny dôvod na klamanie a akékoľvek zavádzanie. Na rovinu, delím sa s vami o vlastné poznatky, skúsenosti a myšlienky.

Aby ste získali príručku stačí napísať e-mailovú adresu a kliknúť “Stiahnuť príručku”. Obdržíte email, v ktorom potvrdíte chuť získať príručku. Nič viac nie je potrebné.

Možno, že Vás zaujíma, prečo som napísal túto príručku a prečo je dostupná úplne zdarma. Budem úprimný: mám svoje dôvody. Usilujem sa o to, aby som každý deň na internete získal čoraz väčšiu popularitu. Preto pre takých ľudí ako Vy obetujem vlastný čas a pripravujem príručky zdarma.

spotreba-benzinu-cena-paliva-nafty-ako-znizit-zmensitDo formulára zadajte Váš e-mail, na ktorý získate túto príručku: “Ako jazdiť úsporne a znížiť spotrebu paliva?”

Email:


Dosiahnutie nízkej spotreby paliva v každom aute!
Michal Leštinský

Vaše kontaktné údaje neposkytnem za žiadnych okolností tretej strane.