Kvalitné prísady do oleja za najlepšiu cenu

Viete, že použitím prísady do oleja sa až 5 násobne zvyšuje životnosť kovových povrchov trecích plôch motora vášho automobilu ako u motora bez aplikácie prísady?

Ako umožniť, aby motor vozidla podával pravidelnú a rovnomernú prácu?

Ako zlepšiť prácu motora tak, aby dosahoval vysoký výkon a nízku spotrebu paliva?

Nie len extrémne zaťažovaný motor, ale aj motor, ktorý má „za sebou“ veľa kilometrov, je väčšinou v stave kedy nepodáva adekvátny výkon. Komplikácie nastávajú pri zrýchľovaní, predbiehaní, nečakanom vyhýbaní aj štartovaní motora. Práca zariadení a komponentov palivovej sústavy je veľmi dôležitá súčasť celého procesu od tankovania paliva až po jeho spálenie v motore. Očakávame spoľahlivú, pravidelnú prácu a vysokú účinnosť.

Prečo používať prísady do oleja a paliva?
– ochrana
– obnova
– spoľahlivosť
– účinnosť
– úspora

Výhody použitia prísad do oleja a paliva
– zvýšenie výkonu motora
– zníženie spotreby oleja a paliva
– rovnomerná a pravidelná práca motora
– ochrana a obnova motora a palivovej sústavy
– dôkladnejšie spaľovanie paliva nízkej kvality
– zníženie emisií škodlivých látok

Čo sa udeje?
Tento spôsob vám umožní dosiahnuť funkčný a spoľahlivý motor. Predĺžite životnosť palivovej sústavy.

Skúsenosť s ceramizerom …

Z mojich skúseností a testov prevedených na autách Opel Corsa 1.4 r.1997, Opel Corsa 1.4 r. 1994, Opel Vectra 1.6 r. 1991, BMW-3 1.8 16V r.1991. Obdivujem účinky ceramizera. V tých autách boli testované motory. Po použití ceramizerov som spozoroval nasledujúce výsledky: – predovšetkým výrazné stíšenie motora (najmenej dva krát tichšie), – ľahšie, lepšie krútenie štartéra, – vnímateľný nárast krútiaceho momentu a zrýchlenie pri každom prevodovom stupni, – značné zníženie spotreby oleja od 60% do 100% v závislosti od stupňa opotrebovania motora a použitia dávky ceramizera Všetky motory dostali jednu dávku ceramizera a najazdené od 80.000 km, 145.000 km, 147.000 km, 265.000 km. Jeden z najpríjemnejších účinkov bolo úplné stíšenie hydraulických sústav, čo je revolučné. Auto malo neporovnateľne menšie údery kľukovej skrine. Po odkrútení zátky oleja tam nebol žiadny biely sediment, kaly, tzv. maslo, ktoré sa ukáže pri starších motoroch, kľukových skriniach a na vekách ventilov. Testoval som od roku 1998 rôzne prísady, špecifiká, modifikátory, ale s niečím takým ako ceramizer som sa stretol pred rokom. Som plný obdivu, že to naozaj účinkuje. Za málo peňazí je možné zregenerovať motor. A to naozaj zregenerovať. Ostáva mi len pogratulovať a poďakovať za taký dokonalý produkt ako je ceramizer. Sám mám z neho výhody a som veľmi spokojný, že po toľkých rokoch je niečo, čo naozaj obnovuje a predlžuje životnosť motora. JAKUB_350

OBJEDNAŤ

Aké je ideálne riešenie?
Ochrana a obnova motora a palivovej sústavy bez zásahu servisu je nový spôsob opravy. Len veľmi málo ľudí si uvedomuje, čo všetko môže nesprávny krok znamenať.
Vy z toho môžete vyťažiť. Najmä, ak viete vo váš prospech využiť …

Čo môžem očakávať?
Nemusíte sa obávať natankovať palivo aj na neoverených pumpách. Pri nevedomom natankovaní paliva horšej kvality sú jeho účinky minimalizované.
Nebudete mať strach z toho, či motor naštartuje aj po dlhšom státí a v silných mrazoch. Zníži sa spotreba mazacích prostriedkov.

OBJEDNAŤ

Prísady do oleja a paliva sú nový spôsob zabezpečenia motora a palivovej sústavy. Na kovových povrchoch vytvárajú tvrdú a klzkú ochrannú kovo-keramickú vrstvu.
Vplývajú na zníženie trenia v pracujúcich zariadeniach. Prísady sú pre vodičov, ktorý chcú zlepšiť prácu motora a zvýšiť účinnosť zariadení palivovej sústavy vo svojom vozidle.

Umožňujú: Dokonalejšie spaľovanie paliva nižšej kvality. Ochranu palivovej sústavy od nečistôt. Bez obáv tankovanie na akejkoľvek pumpe. Lepšiu prácu vstrekovacieho čerpadla.
Lepšiu prácu motora, štartovanie aj v silných mrazoch alebo po dlhšom státí. Dosiahnutie zníženia vyššej spotreby oleja.
Prísady vytvárajú kovo-keramickú vrstvu za plnej prevádzky.

Nie je nutné žiadne rozobratie zariadenia.

OBJEDNAŤ

Používaním sa dá dosiahnuť: Zníženie hluku a dymenia motora. Zníženie trenia spolupracujúcich kovových plôch. Zníženie výskytu suchých šatrtov. Výrazné zníženie spotreby oleja a paliva.
Zníženie emisií výfukových plynov. Tichšiu a rovnomernú prácu motora. Nižšie riziko zapečenia piestnych krúžkov. Ľahší štart studeného motora.
Vyššiu spoľahlivosť a účinnosť zariadení vozidla. Predĺženie životnosti zariadení automobilu.

Tisíce najazdených kilometrov zvyšujú opotrebenie motora a znižujú životnosť palivovej sústavy. Vozidlo stráca účinnosť, ale najmä spoľahlivosť. Poškodenie motora, častí palivovej sústavy a s tým súvisiace opravy nás stoja veľké finančné prostriedky.

Ak sa chceme vyhnúť opakovaným opravám je potrebné nájsť náhradné riešenie. Malo by byť finančne prístupné, časovo výhodné a nenáročné. Včasné a rýchle nájdenie alternatívnej opravy nám ušetrí veľkú kopu peňazí.
Tú by sme minuli pri opätovných opravách poškodeného motora a jeho súvisiacich častí.

Oplatí sa hľadať? Stratíme niekedy veľa času, ale výsledok je citeľný. Len 5% úspory paliva a menej časté výmeny oleja stoja zato.
K tomu nižšia spotreba mazacích materiálov, ľahší štart motora, zníženie odporov suchého trenia, ktoré sú súčasť každého štartu motora. Stojí za to spomenúť najmä predĺženie životnosti, vyššia účinnosť a spoľahlivosť zariadení.

Dosah ceramizera
Po vytvorení veľmi tvrdej, odolnej a klzkej kovo-keramickej vrstvy bude motor a palivová sústava obnovená a chránená pred opotrebním následkom trenia.
Životnosť kovových plôch sa zvýši až 5 násobne.

Prísady do oleja a paliva Ceramizer
Použitie prísady Ceramizer spočíva na obnove opotrebených a ochrane kovových plôch. Navracia nominálne veľkosti a tvary spolupracujúcich povrchov, v ktorých dochádza k treniu.

Obnova sa uskutočňuje vytváraním veľmi tvrdej a odolnej kovo-keramickej vrstvy. Deje sa tak na všetkých miestach počas zvyčajného fungovania zariadenia, nie je nutná jeho demontáž.

Spolu so zmenšením koeficientu trenia sa zväčšovanie vrstvy stabilizuje. Po dosiahnutí pôvodných tvarov sa zastavuje. V miestach, ktoré boli viac vydraté vzniká hrubšia vrstva ako na menej opotrebovaných miestach. obnova-regeneracia-ochrana-kovoych-povrchov-pred-opotrebenim-trenim Molekuly ceramizera sú charakteristické vysokým stupňom spojenia s kovom. Čiastočky kovu prenášajú na opotrebené miesta, kde je zvýšená teplota dôsledkom trenia.

V týchto miestach sa spojené čiastočky kovu a molekuly ceramizera rozptyľujú. Vytváraním kovo-keramickej vrstvy obnovujú povrch. Spojenie molekúl ceramizera s kovovým povrchom vylepšuje kryštalickú štruktúru kovu. Vytvrdzuje sa a vypĺňa vrchná vrstva.

Vznikne veľmi odolná, nerozbitná a klzká kovo-keramická ochranná vrstva. Tento proces sa nazýva ceramizácia. Vytváranie kovo-keramickej vrstvy prebieha do 1500 kilometrov najazdenia vozidla.  Ceramizer zušľachťovač paliva nespôsobuje tvorenie kovo-keramickej vrstvy. ceramizacia-vytvaranie-kovo-keramickej-vrtsvy-ceramizerom   Ceramizer využíva:
ceramizáciu kovových povrchov – podlieha vytvoreniu kovo-keramickej vrstvy na trecích plochách kovo počas normálnej prevádzky

tzv. magnetizáciu oleja – molekuly oleja presne priliehajú ku kovovým povrchom, zlepšujú mazanie a odvod tepla z ich povrchu

selektívny prenos – čiastočky kovu obsiahnuté v oleji sú prenášané do uzlov trenia, dopĺňajú kryštalickú štruktúru obnoveného povrchu

Kovo-keramická vrstva vzniká iba v miestach trenia kovu o kov. Je vylúčený vznik kovo-keramickej vrstvy v olejových kanáloch a olejových filtroch.

Ceramizer neobnovuje mechanické poškodenia motora (vylomené, prasknuté). Tieto je nutné najskôr vymeniť. Ceramizer neobsahuje teflon, olovo, molybdén. Nie je to žiadny zahusťovač oleja ani „motodoktor“. Balenie obsahuje:

ochrana-obnova-motora-balenie ochrana-palivovej-sustavy-balenie
jednu dávku ceramizer do motora s obsahom 4,4 gramov jednu dávku ceramizer zušľachťovač do paliva s obsahom 3,3 gramov

Súčasťou balenia je podrobný návod na použitie. Dávkovanie do spaľovacieho motora:

Množstvo oleja v motore v litroch 2 – 8 l 9 – 16 l 17 – 24 l 25 – 33 l
Najazdené 5-50 tisíc kilometrov 1/2 dávky 1 dávka 2 dávky 3 dávky
Najazdené 50-300 tisíc kilometrov 1 dávka 2 dávky 3 dávky 4 dávky
Najazdené nad 300 tisíc kilometrov 2 dávky 3 dávky 4 dávky 5 dávok

Dávkovanie do paliva: Jedna dávka s obsahom 3,3 gramov na 30 až 50 litrov paliva. Čo hovoria iní…

Použil som jednu dávku ceramizera do motora a do nafty. Znížilo sa dymenie, štart motora je ľahší, jemne sa stíšila práca motora. Je to ďalší automobil, v ktorom som použil ceramizer a vo všetkých prípadoch je efekt veľmi pozitívny! Pavol Adamík

V automobile BMW 530D som sa rozhodol aplikovať Ceramizer do nafty. V motore bol problém jedného vstrekovača, ktorého výmena by stála okolo 500€. Po naplnení polovice nádrže naftou a Ceramizerom všetky nepravidelnosti práce vstrekovača zanikli. Pred aplikáciou Ceramizera do motorového oleja bol kontrolovaný a meraný výkon, krútiaci moment atď. Po aplikácii Ceramizera a najazdení 4 tisíc kilometrov (presne 3782 km) bolo vozidlo opäť kontrolované. Potvrdené bolo zvýšenie výkonu a krútiaceho momentu. Ja osobne potvrdzujem zníženie spotreby nafty okolo 1 litra na 100 kilometrov a tichšiu prácu motora, väčšiu flexibilitu. Komentár k výsledkom z kontroly: Po aplikácii 2 ks Ceramizerov do motora a po prejdení 3782km motor získal nasledujúce výsledky: 1. Zvýšenie výkonu maximálne o 4,66%, teda o 7,7 KS (5,7kW). 2. Zvýšenie maximálneho krútiaceho momentu o 3,2%, teda o 13Nm. 3. Zväčšenie flexibility a dynamiky motora – vychádza to z presunutia charakteristiky momentu vľavo (pri menších otáčkach väčší krútiaci moment). Zvýšenie výkonu a krútiaceho momentu bolo získané v rozmedzí meraných otáčok motora. Pri 2800 otáčkach/minútu bol získaný najväčší výkon – 9KS a najväčší nárast krútiaceho momentu – 24Nm. Výsledky kontroly potvrdzujú moje postrehy. Andrej Hoffman

Ceramizer som použil podľa inštrukcií. Najazdil som cez 20 tisíc kilometrov a motor beží ako má. Rozdiel v spotrebe som nezbadal.Výborný výsledok bol pri výmene oleja. Dolievam raz zo zvyku po 7,5 tisíc kilometroch od výmeny 1 liter. Pri ďalšej výmene som sa nezorientoval moc rýchlo, aby som vytiahol fotoaparát a urobil fotku. Olej bol ledva žltý, farba medu, bol som v šoku. Automechanik uznal, že som nejaký výstredný a vymieňam olej čo 20 tisíc kilometrov.Predsa len, najväčší rozdiel bolo vidieť pri štartovaní. Leto – zima, moja citrónka štartovala dokonale. Žiadne iné auto v okolí tak neodpaľovalo. Zvlášť auto kolegu s budovy od vedľa. Nové a super BMW a ráoa „poskakovalo“.Ceramizer som použil podľa inštrukcií. Najazdil som cez 20 tisíc kilometrov a motor beží ako má. Rozdiel v spotrebe som nezbadal.Teraz citronka hrdzavie na šrotovisku. Praskol blok motora pri prevodovke a oprava by sa neoplatila.Ale kúpil som Fiat Scudo 1,9TD a použijem ceramizer znovu.Otec na Siere z roku 1987, 2,3D. Použili sme do nej asi pred 40 tisíc kilometrami. Motor ide perfektne. Na semaforoch predbieham Opel /“preteky“/ 1,6. Po výmene oleja znovu použijeme ceramizer.Firemné Ducato 2,5 TD sme použili pred 15 tisíc kilometrami. V zime auto nemalo problémy. Štartuje ako všetky naše autá. Bez trýznenia štartéra, maximálne jedna otáčka hriadeľa.Spotreba áut: spotreba Citronka 10,2 mesto, 6,8 mimo mesta Siera 8,7 mesto, mimo mesta 5,4 Ducato 9,8 v meste, mimo mesta 7,2Nemám čas aby som jazdil na brzdu alebo meral kompresiu. Autá celý čas na seba zarábajú. Ale investíciou do ceramizera mám motory zakonzervované na dlhý čas. No a spotreba je vždy nižšia, takže sa pomaly vracajú. Pavol Adamovič

Som vlastník automobilu značky “DAEWOO“, rok výroby 1999, najazdené 120.000 km. Vozidlo má benzínový a plynový pohon. Všimol som si zvýšenú spotrebu oleja a paliva ako aj pri vysokých otáčkach zvuky motora, ktoré automechanik kvalifikoval ako opotrebovanie ojničných ložísk. Po aplikácii ceramizera nasledovalo upokojenie práce motora. Išiel som k mechanikovi a ten po prezretí povedal, že môžem ešte spokojne urobiť 60 tisíc kilometrov. Mechanik nevedel o predchádzajúcich problémoch. Výsledok je taký, že ceramizer obnovil pravidelnú prácu motora. Nastalo tiež zníženie spotreby oleja a to viditeľne. Spotreba plynu je na rovnakej úrovni. Je ťažké posúdiť ju v prípade neexistencie reálnej miery istoty pre distribútorov. Ja som veľmi spokojný s aplikáciou ceramizera a dosiahnutej nápravy v práci motora. V. Betlej

Je to už v poradí tretie auto, v ktorom bez žiadneho rizika aplikujem ceramizeri. Predtým som aplikoval ceramizer do motora v Opli Monterey 3.1 TD z r.1994, v ktorom pri najazdených 200 tisíc kilometroch sa výrazne zmenila kompresia motora.V ďalšom automobile Peugeot Boxer z r. 2008 som aplikoval ceramizer pri najazdení okolo 2,5 tisíc kilometroch, neskôr pri 40 tisíc kilometroch a posledný raz pri výmene oleja na 100 tisíc kilometroch.Každý deň jazdím cez 400 kilometrov, doteraz som nedolial medzi výmenami kvapku oleja. Preto, bez žiadnych obáv chcem aplikovať ceramizer do motora, prevodovky a sústavy riadenia. Doteraz som v Saab 95 z r.1999 nič neznepokojujúce nezbadal.Peniaze na zostavu ceramizerov môžem dať s “čistým svedomím“ – účinkuje to! Pozdravujem, Kristián Gavron

V mojej firme jeden z nákladných automobilov stratil tlak oleja. Znížil sa výkon. Po skorších úžasných príhodách s ceramizerom som sa rozhodol nákladiak zachrániť. Použil som medzi iným do Opla Omega, Audi A8, Mercedes triedy C, Audi 80. Kúpil som 3 dávky ceramizera do motora a jednu dávku do paliva.. Na účinok nebolo treba dlho čakať. Po prejdení 1000 kilometrov od momentu aplikácie ceramizera sa tlak oleja, podľa toho čo ukazoval budík, zvýšil o 0,4 atmosféry. Znížila sa spotreba oleja. Žral ho dosť veľa oproti iným nákladiakom vo firme. Motor je výrazne živší aj tichší. Teraz plánujem poskytnúť ceramizer každému autu v mojej firme. VRELO ODPORÚČAM!!! Daniel Navara

Pred použitím ceramizera som si nebol istý opismi vlastností tejto prísady. Nakoniec ma prehovorili jeho výhody. Ostal som milo zaskočený.Po prejdení asi 2000 kilometrov motor stíchol. Práca sa vyrovnala a spotreba paliva sa znížila z 12 na 10,5-11 litrov na 100 kilometrov.Prísady som testoval pri prejdení môjho motora 130000 – 140000 kilometrov pri výmene nového oleja v automobile VW Golf VR6. Pozdravujem, Martin

Do použitia som išiel ako asi každý s menšou nedôverou. Popis ako aj veľmi vyčerpávajúce materiály, ktoré som prečítal ma vyzvali na testovanie ceramizerov. Vlastním dva automobily, ktoré sa od seba diametrálne odlišujú, a síce: Citroen Xantia 1.8 16V Hatchback ako aj Honda Civic 1.5 16V Sedan s podobnými kilometrami 120-140 tisíc. Nehľadal som prísady na zlepšenie kompresie vzhľadom na fakt, že obidva motory pri takých kilometroch sú vo veľmi dobrom stave. Aj keď Honda oveľa lepšie vypadá od francúzskeho konkurenta. Xantia z r.96 s kilometrami 143 tisíc. Mala spotrebu priemerne 10,5 litra/100 kilometrov pri normálnej mestskej jazde. Honda z r.90 s kilometrami (pravdivo) 122 tisíc kilometrami mala spotrebu v tých istých podmienkach 7,5 litra/100 kilometrov. Japonec má pravidelne nižšiu spotrebu paliva. Mimo úspory aké som získal po aplikácii ceramizera do motora a jednorázovo do paliva: Honda – z 7,5 litra zišla na 6,6 litra na 100 kilometrov, Xantia – z 10,5 litra znížila až na 9 litrov na 100 kilometrov!!! Obidva automobily o poznanie stíchli a stali sa dynamickejšie. V citroene sa celkovo znížila spotreba oleja (okolo 0,4 litra/1000 kilometrov). Podľa iných to bolo v norme, v Autoservise Citroen to nikoho neudivovalo – mňa dráždilo dosť veľa. Honda nežerie ani gram oleja od výmeny do výmeny od samého začiatku ako ju mám… Na záver: som šialene šťastný a úplne spokojný z investície a účinkov ceramizerov. Zvyčajne odporúčam každému známemu bez pochybností a obáv, že príde sklamanie alebo hanba… Na dôkladné testy a tiež merania bohužiaľ pri mojom spôsobe práce a každodennom naháňaní nemám čas. Jediné s čím musím počítať a vedieť, že vždy musí byť 100% v poriadku je motor môjho auta. A čestne hovorím, už nepamätám kedy som mal haváriu alebo problém so štartom studeného motora vozidla. Dokonca pri mínus 20 stupňovom mraze. Tak či onak, s čistým svedomím môžem povedať, že aj tak som vyhral. Vyhral komfort a lacnejšiu prevádzku automobilov vďaka ceramizerom. Pre mňa to je ÚSPECH! Pozdravujem a prajem úspechy…Tomáš

OBJEDNAŤ

Jednoduché a prehľadné použitie
Kovokeramika ceramizer je navrhnutá tak, aby jej aplikácia bola rýchla a ľahká pre všetkých. Nemusíte byť technicky zdatný. Nepotrebujete žiadne špeciálne nástroje.

Zvládnete to aj sami. Stačí, keď motor zahrejete na prevádzkovú teplotu. Otvoríte veko nalievania oleja. Do otvoru vložíte dávkovač, ktorý držíte medzi ukazovákom a prostredníkom.

Potrebnú dávku veľmi jednoducho a ľahko vstreknete do oleja zatlačením palca do piestu dávkovača. Potom jednorázovo prejdete 30 kilometrov, aby sa molekuly rozptýlili.
V prípade ceramizer do paliva obsah dávky pred tankovaním vyprázdnite do otvoru palivovej nádrže. Nádrž naplníte 30 až 50 litrami paliva.

Ochrana a obnova motora a ošetrenie palivovej sústavy je pre vás
– ak máte staršie vozidlo s opotrebovaným (vybehaným-niekoľko 100 tisíc kilomterov) motorom,
– ak motor má zvýšenú spotrebu oleja a paliva,
– ak pri otvorení veka nalievania motorového oleja z neho vychádza dym,
– ak motor má nízky výkon,
– ak motor zle štartuje, má nerovnomerné otáčky, je hlučný,
– ak chcete znížiť škodlivé emisie výfukových plynov,
– ak chcete predĺžiť životnosť palivovej sústavy vášho vozidla,
– ak chcete znížiť nepriaznivé účinky paliva horšej kvality v palivovej sústave,
– ak vám záleží na predĺžení životnosti motora a palivovej sústavy vášho automobilu

Ochrana a obnova ceramizerom nie je pre vás
– ak máte 2 taktný motor,
– ak očakávate, že ceramizer opraví trvalo poškodené časti motora,
– ak si myslíte, že po ochrane a obnove ceramizerom sa motor nikdy nepokazí,
– ak si myslíte, že vám ceramizer aj tak nepomôže
– ak si myslíte, že budete jazdiť na polovičnej spotrebe paliva
– ak si myslíte, že budete jazdiť aj keď natankujete „vodu“

Bonusy pre vás ZDARMA
bonus-k-objednavke-zdarma-pri-objednani ZDARMA získate príručku „Príprava automobilu na zimnú sezónu“ v hodnote 10 eur
bonus-k-objednavke-zdarma-pri-objednani ZDARMA získate príručku „Ako pripraviť auto po zime“ v hodnote 10 eur

TERAZ JE RAD NA VÁS
Pokiaľ ešte váhate urobte ďalší a rozhodný krok. Ak chcete, aby motor bol vždy spoľahlivý, aby ste znížili spotrebu paliva, urobte niečo, čo ste nikdy neurobili.  Rozhodnite sa pre zmenu.

Hodnota ceramizera ďaleko prevyšuje prínos, ktorý môžete získať pokiaľ aplikujete to, čo ceramizácia ponúka. Investícia do ceramizera je zlomok ceny, ktorú ušetríte, ak sa rozhodnete využiť prísady do oleja a paliva.

Nič neriskujete. Kliknite na objednať. Je to vaša šanca ako predĺžiť životnosť motora a palivovej sústavy vášho vozidla. Vy rozhodujete o tom či budete ďalej využívať automobil bez zbytočných opráv a nákladov.

Kliknite na objednať,  vyplňte údaje a ochráňte motor a palivovú sústavu vášho 4 kolesového tátoša.

OBJEDNAŤ Ceramizer na ochranu a obnovu spaľovacieho motora a ošetrenie palivovej sústavy

O cene sme doteraz nehovorili
Získate špičkový produkt s využitím prevratnej nanotechnológie. Proces ceramizácie. Vytvorenie veľmi tvrdej, pevnej a odolnej kovo-keramickej vrstvy.

Cena za tento produkt by vzhľadom na množstvo ušetreného času a množstvo peňazí ušetrených za opravy motora mohla byť mnohonásobne vyššia ako je teraz.
Ak by cena bola aj 200 eur stále by bola nižšia ako sú ceny jednotlivých opráv motora a stratený čas keď je auto v servise.

Cena za prísady do oleja CERAMIZER je limitovaná. Vyhradená iba pre čitateľov e-booku „Ako jazdiť úsporne a znížiť spotrebu paliva“.

Prísady do oleja CERAMIZER ceramizer do 4 taktných spaľovacích motorov – CS 1 dávka a ceramizer zušľachťovač paliva – CP 1 dávka (ochrana a obnova motora a ošetrenie palivovej sústavy) stoja bežne 30 eur. Teraz vám ich ponúkam za 25 eur.
Dodanie je po celom Slovensku prostredníctvom Slovenskej pošty ZDARMA alebo môžete vyzdvihnúť osobne, samozrejme zdarma.

Objednávka na prísady zostava CS+CP (1 dávka z každého typu) za 25 eur s dopravou zdarma je obmedzená do 24 hodín.

ZÁRUKA
Záruka na účinnosť a životnosť vytvorenej kovo-keramickej vrstvy v prípade ceramizera do motora je najmenej 70 000 kilometrov najazdenia vozidla alebo 6000 motohodín.
V prípade ceramizera do prevodov je to najmenej 100 000 kilometrov najazdenia vozidla alebo 9000 motohodín. Účinnosť ceramizera zušľachťovača do paliva je zaručená  na 10 000 kilometrov prejazdu vozidla.

ceramizer-neupchava-olejove-filtre-olejove-kanaliky-bezpečný-produktCeramizer je bezpečný produkt.
Spĺňa normy Európskej únie 91/155/EEC.
Neupcháva olejové filtre ani olejové kanáliky.
Neobsahuje teflon ani molybdén.

Vzhľadom na stále rastúci počet používateľov a čoraz širšie spektrum aplikácii Ceramizera automobilových aj priemyselných klientov ostali produkty zo skupiny Ceramizer-ov poistené v – Warta SA – pobočka nemeckej finančnej skupiny Talanx AG.
Prípadné škody, ktoré by boli spôsobené po aplikácii ceramizera sú poistené až do výšky 500.000 eur.

V celej histórii ceramizera sme do dnešného dňa neobdržali žiadne oznámenia o škodách, ktoré by boli spôsobené použitím ceramizera.

Každý deň pribúdajú ďalší spokojní užívatelia ceramizera. Svedčí o tom jeho vysoká popularita, vysoká účinnosť a vysoká spoľahlivosť.

Prví užívatelia začali výhody ceramizera pre svoje autá využívať od roku 1996. Teraz výhody ceramizerov využívajú milióny spokojných vlastníkov automobilov v ďalších 25-ich štátoch sveta.

Anglicko Austrália Belgicko Bolívia Cyprus
Česko Čína Estónsko Francúzsko India
Indonézia Kanada Kórea Litva Lotyšsko
Malajzia Poľsko Rumunsko Singapur Slovinsko
kúpiť ceramizer vo švajčiarsku predaj ceramizera v thajsku ceramizer dostupný v usa dostupnosť ceramizera vo vietname
Španielsko Švajčiarsko Thajsko USA Vietnam

Tak ako? Necháte zničiť motor vášho vozidla pri jeho bežnej prevádzke? Nadišiel čas, aby motor „šľapal“ bez drahých opráv ďalšie desať až sto tisíce kilometrov? Je teraz správny čas na zníženie spotreby oleja a paliva?

Zopakujme si to najdôležitejšie

  • Ochrana a obnova motora podlieha vytvoreniu veľmi tvrdej a odolnej kovo-keramickej vrstvy.
  • Táto vrstva obnovuje pôvodné veľkosti tvarov komponentov opotrebených trením.
  • Proces ceramizácie prebieha približne 1500 kilometrov počas bežnej prevádzky motora bez nutnosti demontáže.
  • Prísady ceramizer sa aplikujú do oleja a paliva jednoduchým vstreknutím z dávkovača.
  • Životnosť vytvorenej kovo-keramickej vrtsvy je zaručená minimálne na 70 tisíc kilometrov prejazdu vozidla.
  • Ceramizer zvyšuje a vyrovnáva kompresné tlaky na nominálne hodnoty. Tým sa zvýši výkon motora a zníži spotreba oleja a paliva.
  • Dosiahnete lepšiu prácu zariadení, ich menšie opotrebenie a tým dlhšiu životnosť.
  • Ceramizer je bezpečný produkt

Prísady do oleja CERAMIZER objektívne spĺňajú všetky predpoklady, aby sa stali prísadami, ktoré bude v budúcnosti využívať väčšina ľudí na Slovensku. Najmä pre ich cenovú dostupnosť a bezpečnosť v súlade s normou Európskej únie 91/155/EEC.

OBJEDNAŤ Ceramizer na ochranu a obnovu spaľovacieho motora a ošetrenie palivovej sústavy

Prísady do oleja CERAMIZER (CS/1 dávka + CP/1 dávka) sú uprednostnené pred odoslaním bežných objednávok. To znamená, objednávka je odoslaná v deň objednania (objednávka prijatá do 12.00 hodiny) alebo na druhý deň po objednaní (objednávka prijatá po 12 hodine).

rovnomerna-praca-motora-palivovej-sustavy

Ochrana a obnova spaľovacieho motora a ošetrenie palivovej sústavy

 OBJEDNAŤ Ceramizer na ochranu a obnovu spaľovacieho motora a ošetrenie palivovej sústavy