Ako ochrániť motor pred opotrebením?

Ako znížiť poruchy a mať stále funkčný motor?

V akom stave je motor automobilu, ktorý má najazdené veľa kilometrov? V akom stave je motor automobilu, ktoré malo viacerých majiteľov? Máte dostatočné informácie o tom, ako bolo auto prevádzkované pred Vami? V akom stave je najdôležitejšie zariadenie automobilu-motor?

S vyšším počtom najazdených kilometrov stúpa opotrebenie motora. Najčastejším znakom opotrebenia motora je jeho znížený výkon a zvýšená spotreba oleja a paliva.
Neskoré výmeny oleja, nepravidelná kontrola stavu oleja a jeho neskoré dolievanie zvyšujú riziko poškodenia motora. O motor sa treba vhodne a najmä pravidelne starať. Vhodná a pravidelná starostlivosť o motor prináša veľa výhod a zníženie výdavkov na neskoršie časté poruchy.

V drvivej väčšine prípadov je nesprávne zaobchádzanie s motorom jeho rýchly koniec. Aj spoľahlivý motor, ktorý doteraz nemal žiadny väčší problém, môže v blízkej budúcnosti „pohorieť“. A to aj po prvej menšej chybe, pretože každých tisíc kilometrov sa znižuje jeho účinnosť. Následkom trenia nových a takmer žiadnej ochrany opotrebených komponentov sa zvyšuje spotreba mazacích materiálov a pohonných hmôt.

Iba motor, ktorý má rovnomernú a pravidelnú prácu neustále podáva vysoký výkon. Vhodne chránené pracujúce časti motora nepodliehajú rýchlemu opotrebeniu. Opotrebené časti motora získajú späť svoje pôvodné tvary a hodnoty. Motor bude mať nízku spotrebu paliva a minimálnu alebo žiadnu spotrebu oleja.

Využitím princípu tejto technológie vytvoríte veľmi kvalitný základ, vďaka ktorému bude motor vášho automobilu „bezporuchový“.

Skúsenosť používateľa

Toyota Avensis 2.0
Aplikoval som do motora v automobile Toyota Avensis T22 z roku 2001. Motor 1AZ-FSE (benzín 2.0), najazdených 140 tisíc kilometrov.

Dôvodom bol pokles výkonu automobilu. Príčinou, ako sa neskôr ukázalo, bolo zníženie kompresie vo valcoch motora. Jazdím veľmi dynamicky, takže tento stav ma neprekvapil, ale veľmi ustarostil.
Mechanik, ktorý sa zvyčajne zaoberá mojim automobilom potvrdil, že v tomto prípade ostáva oprava motora (veľmi drahá) alebo zmena oleja na hustejší (čo je v tomto prípade, bohužiaľ, len polovičné opatrenie a nie je vhodné).

Čítal som o rôznych „prísadách do oleja“, ale približoval som sa k nim veľmi skepticky.
Pomyslel som si, že náklady nie sú veľké a za pokus to stojí.

Meranie pred, ako aj po použití, som vykonal v servise Toyota, kde pravidelne servisujem automobil.
Výsledok, viditeľný na ľavom grafe, sa ukázal málo optimistický. Úroveň kompresných tlakov bola skoro v norme, ale bohužiaľ na dolnej hranici, ktorá v tomto motore je 10 bar.

Aplikoval som podľa návodu a po prejdení okolo 4 tisíc kilometrov som išiel na ďalšie meranie. Na moje prekvapenie došlo k výraznému zlepšeniu!

Na pravom grafe (meranie robené v opačnom poradí valcov) je vidieť, že kompresné tlaky vzrástli na každom valci cez 1bar, teda asi o 10%.

Podľa môjho názoru je to veľmi dobrý výsledok. Použité peniaze hodnotím za dobrú investíciu a s čistým svedomím môžem všetkým odporučiť.
RaDek

objednat-ceramizer, kupit-ceramizer, kde-kupit-ceramizer, ako-objednat-ceramizer

Zvýšenie výkonu motora, zníženie spotreby oleja a paliva a dlhodobá spoľahlivosť a životnosť motora je to, čomu v súčastnosti venuje pozornosť najväčšia časť vodičov.
Len veľmi málo šoférov si uvedomuje, čo môže nesprávny krok znamenať. Vy z toho môžete vyťažiť. Najmä, ak viete vo váš prospech využiť „lepšie raz vyskúšať, ako stokrát počuť“.

Využijete naplno energiu, ktorú má funkčný a správny motor automobilu poskytnúť. Zistíte, že motor môže pracovať oveľa efektívnejšie, s využitím menšieho množstva paliva.
Zvýšite odolnosť častí motora vášho automobilu na ďalšie tisíce kilometrov.

objednat-ceramizer, kupit-ceramizer, kde-kupit-ceramizer, ako-objednat-ceramizer

Tento revolučný spôsob ochrany a obnovy motora podlieha vytvoreniu tenkej vrstvy na trecích plochách komponentov. Celé sa to deje počas prevádzky motora. Bez nutnosti ďalšieho zásahu a demontáže jednotlivých častí.

Je určený pre všetky nové aj opotrebené 4 taktné spaľovacie motory, ktoré sú neustále nútené pracovať. Veľmi žiadúce je použitie v spaľovacích motoroch, ktoré pracujú v náročných podmienkach.

Má vaše auto znížený výkon? Je spotreba oleja vyššia ako 0,1 litra (1 dcl) na 1000 kilometrov? Stáva sa vám, že motor po dlhšom státi zle štartuje? Je motor po naštartovaní hlučný?  Má nerovnomerné otáčky? Trhá vozidlom počas jazdy? Vychádza dym pri otvorení veka nalievacieho otvoru? Vychádza z výfuku svetlomodrý, sivý alebo čierny dym?

Je veľmi dôležité, aby súčiastky v motore mali tvrdý a trvácny povrch. Motor je veľmi namáhaný a každých 1000 kilometroch sa jeho účinnosť znižuje. Vďaka technológii ceramizácie bude motor vášho vozidla vo výbornej kondícii desaťtisíce kilometrov.

objednat-ceramizer, kupit-ceramizer, kde-kupit-ceramizer, ako-objednat-ceramizer

Technológiou postupne získate:
Zníženie dymenia motora. Zníženie emisií škodlivých látok vo výfukových plynoch. Zníženie trenia spolupracujúcich kovových plôch v motore. Zníženie výskytu suchých štartov. Zníženie spotreby paliva. Výrazné zníženie spotreby oleja. Tichšiu a rovnomernú prácu motora. Vyššiu životnosť kovových povrchov. Ochranu súčiastok pred koróziou a agresívnymi chemickými látkami. 5 násobne nižšie náklady na opravy motora. Zníženie rizika zablokovania-zapečenia piestkych krúžkov. Pokračovanie v jazde s vozidlom pri nečakanom vytečení oleja.

Väčšina vlastníkov automobilov má osobitný vzťah k svojim vozidlám. Očakávajú spoľahlivosť, dlhú životnosť, nízku spotrebu paliva a vlastnosti, často prevyšujúce tie, ktoré sú garantované výrobcom.

Dôkazom toho je starostlivosť o zariadenia automobilu posunutá až k tuningu. Tieto účinky môžu priniesť mierny úspech v zlepšení, napríklad koeficientu odporu vzduchu Cx, pohodlia a estetických zážitkov.

Jednak, už úprava motora (vačkový hriadeľ, kompresný pomer, atď.) a lepšie dynamické vlastnosti spôsobujú negatívny vplyv na životnosť a tým aj spoľahlivosť vozidla.

Keď sa chceme bez poškodenia úžitkových vlastností vozidla (prípadne ich zlepšiť) pričiniť o zlepšenie parametrov práce pohonnej jednotky a sústavy prenášania pohonu, je potrebné znížiť obmedzenia vlastností spôsobené trením.

Tieto možnosti vytvára technológia ceramizácie, ktorá pozostáva na výraznom, až 10 – násobnom znížení koeficientu trenia. A to až do najazdenia 70 tis. km.

Výsledkom použitia ceramizácie motor získava väčšiu účinnosť, vyššiu využiteľnú energiu, nižšie vnútorné odpory pri zvýšenej tvrdosti vrchnej vrstvy spolupracujúcich povrchov.
Zlepšuje sa životnosť a spoľahlivosť automobilu. Znižuje sa spotreba paliva, olejov a iných mazacích materiálov. Výrazne sa znižuje účinok škodlivých zložiek výfukových plynov, zlepšuje sa bezpečnosť jazdy (možnosť pokračovania jazdy bez oleja až 500 kilometrov).

Použitím technológie ceramizácie tieto účinky je možné získať nielen v nových automobiloch, ale dokonca extrémne využívaných. Pretože výsledkom aplikácie dochádza k obnove spolupracujúcich komponentov (vlastnosti renovácie) a to bez demontáže prvkov vystavených použitiu.
Takmer každý automobil vždy môže byť ako nový!

Veľmi dôležitým účinkom použitia technológie ceramizácie je ľahší štart zimného motora, dokonca vo veľmi silných mrazoch. To všetko vďaka výraznému zníženiu odporov suchého trenia, ktoré sú súčasťou každého štartu motora.

Vytvorenie keramickej vrstvy chráni komponenty motora pred opotrebením minimálne 70 tisíc kilometrov. Budete mať ešte väčšiu radosť z automobilu a samotnej jazdy s ním.

PRÍSADY DO OLEJA A PALIVA CERAMIZER
Použitie prísady Ceramizer spočíva na ochrane pred trením a obnove opotrebených kovových plôch. Molekuly Ceramizera navracajú nominálne veľkosti a tvary spolupracujúcich povrchov, v ktorých dochádza k treniu.

Obnova sa uskutočňuje vytváraním veľmi tvrdej, odolnej a ťažko stierateľnej kovo-keramickej vrstvy. Deje sa tak na všetkých miestach trenia kovových plôch, počas bežnej prevádzky zariadenia. Nie je nutná jeho demontáž.

Spolu so zmenšením koeficientu trenia sa zväčšovanie vrstvy stabilizuje. Po dosiahnutí pôvodných tvarov sa zastavuje. V miestach, ktoré boli viac vydraté, vznikne hrubšia vrstva ako na menej opotrebovaných miestach.

ceramizacia kovo keramicka vrstva m kopie Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne

Molekuly ceramizera sú charakteristické vysokým stupňom spojenia s kovom. Čiastočky kovu prenášajú na opotrebené miesta, kde je zvýšená teplota v dôsledku trenia.

koeficient-trenia-trenie-kovu-o-kov-lokalna-teplota-motora-olej

V týchto miestach sa spojené čiastočky kovu a molekuly ceramizera rozptyľujú. Vytváraním kovo-keramickej vrstvy obnovujú povrch ideálnym spôsobom.

Spojenie molekúl ceramizera s kovovým povrchom vylepšuje kryštalickú štruktúru kovu. Vytvrdzuje sa a vypĺňa vrchná vrstva. Vznikne veľmi odolná, nerozbitná a klzká kovo-keramická ochranná vrstva. Tento proces sa nazýva ceramizácia.

Vytváranie kovo-keramickej vrstvy prebieha približne 1500 kilometrov najazdenia vozidla.
ceramizacia ceramizer vytvaranie keramickej vrstvy obnova Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne

Ceramizer využíva:

ceramizáciu kovových povrchov – podlieha vytvoreniu kovo-keramickej vrstvy na trecích plochách kovov počas normálnej prevádzky zariadení

tzv. magnetizáciu oleja – molekuly oleja presne priliehajú ku kovovým povrchom, zlepšujú mazanie a odvod tepla z ich povrchu

selektívny prenos – čiastočky kovu obsiahnuté v oleji sú prenášané do uzlov trenia, dopĺňajú kryštalickú štruktúru obnoveného povrchu

Kovo-keramická vrstva vzniká iba v miestach trenia kovu o kov. Je preto vylúčený vznik kovo-keramickej vrstvy v olejových kanáloch a olejových filtroch.

Ceramizer neobnovuje mechanické poškodenia motora (rozbité, prasknuté, odlomená celá časť). Tieto je nutné najskôr vymeniť.
Ceramizer neobsahuje teflon, olovo ani molybdén. Nie je to žiadny zahusťovač oleja, ani “motodoktor”.

Balenie obsahuje:

ochrana-obnova-motora-balenie
Jedna dávka ceramizer do motora s obsahom 4,4 gramov
Podrobný návod na použitie.

Dávkovanie do spaľovacieho motora:

Množstvo oleja v motore v litroch 2 – 8 l 9 – 16 l 17 – 24 l 25 – 33 l
Najazdené 5-50 tisíc kilometrov 1/2 dávky 1 dávka 2 dávky 3 dávky
Najazdené 50-300 tisíc kilometrov 1 dávka 2 dávky 3 dávky 4 dávky
Najazdené nad 300 tisíc kilometrov 2 dávky 3 dávky 4 dávky 5 dávok


Čo hovoria iní …

Pri výmene oleja som sa rozhodol o použití ceramizera do motora. Jazdím automobilom Audi 100 2.3 E z 92 roku, s bližšie neuvedenými kilometrami. Po dlhšom státí vozidla, napríklad v noci, pri štartovaní bolo v zapaľovaní počuť rinčanie pohárikov, ktoré po chvíli stíchlo. Po použití ceramizera tento objav ustúpil. Bohužiaľ iné parametre som nemeral.
Róbert Rogala

Pontiac Trans Sport
Aplikoval som ceramizer do motora v jednej dávke (obsah motora 2,3 L) a po prejdení prvých 1000 km bolo poznať diametrálny rozdiel. Napíklad:
– motor začal bez pochýb tichšie pracovať
– spotreba sa znížila z 10-11 L, mimo mesta dokonca do 8L
TENTO PRODUKT MI ZACHRÁNIL PREDOVŠETKÝM ŽIVOT, LEBO MA UCHRÁNIL PRED DRAHOU OPRAVOU MOTORA (ušetril som nejakých 2000 eur).
Pozdravujem

Som užívateľom automobilu značky “NUBIRA“, rok výroby 1999, najazdené 120.000 km. Vozidlo má benzínový a plynový pohon.
Všimol som si zvýšenú spotrebu oleja a paliva, ako aj pri vysokých otáčkach zvuky motora, ktoré automechanik kvalifikoval ako opotrebovanie ojničných ložísk.

Po aplikácii ceramizera naaasssledovalo upokojenie práce motora – išiel som k inému mechanikovi a ten po prezretí povedal, že môžem ešte spokojne urobiť 60 tisíc kilometrov. Nevedel o predchádzajúcich problémoch, takže výsledok je taký, že ceramizer obnovil pravidelnú prácu motora.

Nastalo tiež zníženie spotreby oleja a to viditeľne. Spotreba plynu je na rovnakej úrovni a je ťažké ju posúdiť v prípade neexistencie reálnej miery istoty pre distribútorov.
Ja som veľmi spokojný s aplikáciou ceramizera a dosiahnutej nápravy v práci motora.
V. Betlej

Podľa výučného listu som automobilový mechanik a musím priznať, že veľmi skepticky a s veľkou nedôverou pristupujem ku všetkým “zázračným“ prísadám omladzujúcich mechanizmy v autách.Každý deň počúvam názory klientov, ktorí použili rôzne typy prísad do oleja a … nič. Autá ako trhali tak trhajú, prevodovky vyli a vyjú. Predovšetkým klienti neuveriteľné veci hovorili o prísadách , ktoré boli zázračne chválené v televíznych reklamách, kde motory po použití zodpovedajúcej prísady pracovali dokonca bez oleja (v reklame) a realita …..tak smutná.Na použitie ceramizera ma nahovoril kolega, tiež auto opravár, ktorý použil prísady do oleja vo svojom starom autíčku. Pomyslel som si, a čo tam, nie sú to veľké peniaze tak skúsim.
Ceramizer som použil ako prísadu do nového oleja v motore 2100TD automobilu Citroen XM. Motor je po najazdení 220 tisíc kilometrov. Bolo to v novembri minulý rok. Dva mesiace som pozorne sledoval prácu motora.Tu sú moje postrehy:
Pri štarte studeného diesela bolo cítiť, že štartér ťažko točí. Po ceramizere som mal dojem, že pustila v motore akási brzda a rýchlo točil.
Postupne sa začali strácať silné vibrácie, aké sprevádzajú prácu opotrebovaného motora.
Náhle začal motor tíchnuť, čo u mňa vyvolalo dokonca nepokoj (našťastie neopodstatnený). S radosťou hovorím, že stav oleja sa neznižuje. Možno neveľké, ale patrné zníženie spotreby paliva. Veľmi dôležité pri šalejúcich cenách palív. Motor skutočne prestal dymiť, predtým trochu trhal.Nerobil som žiadne merania tlakov, jednoducho moje postrehy sú čisto praktické. Už som prešiel cez 1500 km a musím priznať, že motor pracuje bez úhony. Musím priznať, že ceramizer splnil svoju úlohu.
Valdemar Borovský

Ceramizer v Kia Carnival r.v 2000, som použil profylakticky, podľahnúc presviedčaniu známych. Efekt som si všimol krátko po aplikácii.

Motor začal pracovať veľmi rovnomerne, stal sa veľmi, podčiarkujem, veľmi elastický a flexibilný. Po naštartovaní zimného motora už nie je počuť “suchosť“. Taktiež sa mierne znížila spotreba paliva.

Kúpil som ďalšiu dávku s cieľom použitia v nákladnom automobile Iveco Eurocargo. Po použití sa podelím s dojmami
Marek Sienkevič, 30.12.2008

Kúpil som dve dávky ceramizer do motora bmw 528i r.96 (benzín). Najazdené okolo 150 tis, toľko bolo na tachometri, ale myslím, že prakticky určite viacej.Kompresia na valcoch bola 12-13 bar, po prejdení prvých 200 km sa nápadne zlepšil výkon auta, zvlášť pri nízkych otáčkach. Motor taktiež začal pracovať “luxusne“ a rozhodne sa znížila chuť na olej.
Po prejdení okolo 600 km som spozoroval, že počas predbiehania sa za mnou neťahá azúrový oblak z výfuku a je to druhý z faktorov, ktorý ma pozitívne zaskočil.K spaľovaniu benzínu, podarilo sa mi ustáliť nový rekord v úspore. Podarilo sa mi znížiť priemernú spotrebu na hranicu 6,2 l/100km!!! Údaje boli odčítané z palubného počítača a meranie bolo prevedené na úseku okolo 30 kilometrov.
Možno, že niektorí tomu neuveria, ak zoberú do úvahy, že auto má motor blízko 200 koní s obsahom 2,8 L, ale je to tak. Ešte dodám, že pred aplikáciou ceramizera sa mi nikdy nepodarilo dosiahnuť výsledok nižší ako 7 l/100km.Potešený účinkom výrobku som ivestoval do druhého auta s najazdenými 280 tis. a tam tiež môžem povedať o výraznom zlepšení komfortu práce motora, viac podrobností nepoznám, keďže s ním nejazdím každý deň.
Pozdravujem, Martin Poplonský


objednat-ceramizer, kupit-ceramizer, kde-kupit-ceramizer, ako-objednat-ceramizer

Ceramizer je navrhnutý tak, aby jeho aplikácia bola rýchla a ľahká pre všetkých. Nemusíte byť technicky dokonalý. Nepotrebujete žiadne špeciálne nástroje. Zvládnete to sami, dokonca to s vaším dohľadom zvládnu aj školopovinné deti.

Aplikovať môžete v garáži, pred domom, na ulici alebo po pár kilometroch jazdy niekde pri ceste. Stačí, keď motor zahrejete na prevádzkovú teplotu. Otvoríte veko nalievania oleja. Do otvoru vložíte dávkovač, ktorý držíte medzi ukazovákom a prostredníkom.

Potrebnú dávku veľmi jednoducho a ľahko vstreknete do otvoru nalievania oleja zatlačením palca do piestu dávkovača. Je to ako bežná striekačka. A takú dokáže stlačiť aj 6 ročné dieťa.
Dávajte pozor, aby dávka skončila tam kde má. Nie mimo – niekde v okolí nalievacieho otvoru. Potom jednorázovo prejdete 30 kilometrov, aby sa molekuly rozptýlili.

Pre aký motor je ochrana a obnova ceramizerom?
– ak máte staršie vozidlo s opotrebovaným(vybehaným) motorom
– ak má motor vášho vozidla zvýšenú spotrebu oleja a paliva
– ak motor má nízky výkon
– ak motor zle štartuje, keď je studený
– ak má motor nerovnomerné otáčky, šklbe, trhá, je neprimerane hlučný
– ak nie ste ochotný platiť stále sa opakujúce opravy a nákup náhradných dielov
– ak vám záleží, aby motor vydržal bez zbytočných porúch ďalšie tisíce kilometrov
– ak vám záleží na predĺžení životnosti motora vášho automobilu

Pre aký motor nie je obnova a ochrana ceramizerom?
– ak si myslíte, že vám ceramizer nepomôže
– ak motor je 2 taktný
– ak očakávate, že ceramizer opraví trvalo poškodené časti motora
– ak si myslíte, že po obnove ceramizerom sa motor nikdy nepokazí

Bonusy pre vás ZDARMA
bonus-k-objednavke-zdarma-pri-objednani ZDARMA získate príručku „Príprava automobilu na zimnú sezónu“ v hodnote 10 eur
bonus-k-objednavke-zdarma-pri-objednani ZDARMA získate príručku “Ako pripraviť auto po zime” v hodnote 10 eur

Pokiaľ ešte váhate, urobte ďalší a rozhodný krok. Ak chcete, aby motor Vášho vozidla bol vždy spoľahlivý a nesklamal Vás v najnevhodnejšej chvíli, urobte niečo, čo ste nikdy neurobili.  Rozhodnite sa pre zmenu.

Hodnota Ceramizera ďaleko prevyšuje prínos, ktorý môžete získať, pokiaľ aplikujete to, čo ceramizácia ponúka.

Investícia do ceramizera je zlomok ceny, ktorú ušetríte, ak sa rozhodnete využiť princíp technológie ceramizácie. Nič neriskujete.
Kliknite na objednať.

Je to vaša šanca ako predĺžiť životnosť motora vášho vozidla, znížiť opotrebenie dielov a využívať automobil bez zbytočných porúch a nákladov.
Kliknite na objednať,  vyplňte údaje a ochráňte motor vášho kolesového miláčika.

objednat-ceramizer, kupit-ceramizer, kde-kupit-ceramizer, ako-objednat-ceramizer

Získate špičkový produkt s využitím prevratného procesu ceramizácie. Vytvorenie veľmi tvrdej, pevnej, odolnej a ťažko stierateľnej kovo-keramickej vrstvy.

Cena za tento produkt by vzhľadom na množstvo ušetrených peňazí za opravy motora mohla byť mnohonásobne vyššia ako je teraz. Ak by cena bola aj 300 eur stále by bola nižšia ako sú ceny jednotlivých opráv motora a stratený čas, keď je vozidlo v autoservise. Hodina akejkoľvek práce v autoservise stojí minimálne 15 eur.
Tieto prísady nestoja 300 eur ako je cena za jednu priemernú opravu motora. Nestoja ani 150 eur. Cena za ceramizer do motora je iba 23 eur. Aj keď jeho hodnota je oveľa vyššia.

Prísada CERAMIZER do motorového oleja CS 1 dávka stojí 23 eur.
Dodanie je po celom Slovensku prostredníctvom Slovenskej pošty zdarma.

Záruka na účinnosť a životnosť vytvorenej kovo-keramickej vrstvy v prípade ceramizera do motora je najmenej 70 000 kilometrov najazdenia vozidla alebo 6000 motohodín.

ceramizer bezpecny produkt Ako predĺžiť životnosť až 5 násobneCeramizer je bezpečný produkt.
Spĺňa normy Európskej únie 91/155/EEC.
Neupcháva olejové filtre ani olejové kanáliky.
Neobsahuje teflon ani molybdén.

Poistenie ceramizer 2012 2013 184x300 Ako predĺžiť životnosť až 5 násobneVzhľadom na stále rastúci počet používateľov a čoraz širšie spektrum aplikácii Ceramizera automobilových aj priemyselných klientov ostali produkty zo skupiny Ceramizer-ov poistené v – Warta SA – pobočka nemeckej finančnej skupiny Talanx AG.

Prípadné škody, ktoré by boli spôsobené po aplikácii ceramizera sú poistené až do výšky 500.000 eur.

V celej histórii ceramizera sme do dnešného dňa neobdržali žiadne oznámenia o škodách, ktoré by boli spôsobené použitím ceramizera.

Každý deň pribúdajú ďalší spokojní užívatelia ceramizera. Svedčí o tom jeho vysoká popularita, vysoká účinnosť a vysoká spoľahlivosť.

Prví užívatelia začali výhody ceramizera pre svoje autá využívať už v roku 1996. Teraz výhody ceramizerov využívajú milióny spokojných vlastníkov automobilov v ďalších 25-ich štátoch sveta.

great britain m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne Australia m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne belgium flag m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne bolivia flag m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne cyprus flag m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne
Anglicko Austrália Belgicko Bolívia Cyprus
czech republic m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne china m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne estonia flag m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne france flag m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne india m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne
Česko Čína Estónsko Francúzsko India
indonesia m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne canada m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne korea m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne lithuania flag m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne latvia flag m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne
Indonézia Kanada Kórea Litva Lotyšsko
malaysia m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne polsko Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne romania flag m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne singapore m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne slovenia m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne
Malajzia Poľsko Rumunsko Singapur Slovinsko
espana flag m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne switzerland flag m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne thailand m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne usa flag m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne vietnam m Ako predĺžiť životnosť až 5 násobne
Španielsko Švajčiarsko Thajsko USA Vietnam

Tak ako?

Necháte zničiť motor vášho vozidla počas jeho prevádzky?
Nadišiel čas, aby motor “šľapal” bez porúch a drahých opráv ďalšie desať tisíce kilometrov?
Je teraz správny čas na zvýšenie výkonu a zníženie spotreby oleja a paliva vo vašom automobile?

ZOPAKUJME SI TO NAJDôLEŽITEJŠIE

  • Ochrana a obnova motora podlieha vytvoreniu veľmi tvrdej a odolnej kovo-keramickej vrstvy.
  • Táto vrstva chráni a obnovuje pôvodné veľkosti tvarov komponentov opotrebených trením.
  • Proces ceramizácie prebieha približne 1500 kilometrov počas bežnej prevádzky motora, bez nutnosti jeho demontáže.
  • Prísada ceramizer sa aplikuje do oleja jednoduchým vstreknutím z dávkovača.
  • Životnosť vytvorenej kovo-keramickej vrtsvy je  zaručená minimálne na 70 tisíc kilometrov prejazdu vozidla.
  • Ceramizer do motora zvyšuje a vyrovnáva kompresné tlaky na nominálne hodnoty. Tým sa zvýši výkon motora a zníži spotreba oleja a paliva.
  • Dosiahnete lepšiu a vyrovanú prácu motora, jeho menšie opotrebenie, vyššiu odolnosť a tým dlhšiu životnosť.
  • Ceramizer je bezpečný produkt. Spĺňa normy Európskej Únie 91/155/EEC.

 OBJEDNAJTE si Ceramizer na ochranu a obnovu spaľovacieho motora ešte dnes!

ochrana-obnova-motora-balenie

OBJEDNAŤ  Ceramizer na ochranu a obnovu spaľovacieho motora