Ako znížiť hluk v prevodovke?

Ako znížiť hučanie (pískanie) v diferenciáli?
Ako získať ľahšie radenie prevodových stupňov?

Prevodovka je dôležitá súčasť každej pohonnej jednotky automobilu. Je potrebná na rozbiehanie vozidla, jeho plynulé zrýchlenie a tiež na samotnú jazdu.
Prevodovka pracuje v ťažkých podmienkach, výrazných a premenlivých zaťaženiach. Prevody sú vysoko namáhané a tým vystavené extrémnym zaťaženiam ich častí.
Charakteristickým prvkom prevodov má byť spoľahlivosť a vysoká prevádzkyschopnosť.

Od prevodovky naozaj vyžadujeme maximálnu spoľahlivosť. Ale chceme tiež, aby mala vysokú účinnosť – čo nakoniec znamená okamžitý účinok každého prevodu.
Nemali by sme ani pomyslieť na niečo také, ako je jej porucha, skoré opotrebenie a bohužiaľ krátka životnosť.

Jestvuje pár drobností, ktoré nás pri poruche nenechajú spávať, a potom za každú cenu chceme DOSIAHNUŤ:
zníženie hučania a škrípania v prevodovke,
– zníženie hluku a pískania v diferenciáli,
– ľahšie radenie prevodových stupňov,
– zároveň tichú a rovnomernú prácu prevodov a v neposlednom rade
– ochranu častí prevodov pred koróziou.

Možno to pre vás bude znieť zvláštne, ale na pomoc prichádza zaujímavý spôsob, ako toto všetko získať. Dosiahnete funkčnú prevodovku, na ktorú sa môžete spoľahnúť a zároveň získate presnú a účinnú prácu všetkých prevodov.

Presne týmto spôsobom sa dá postaviť základ, vďaka ktorému budete získavať, a nie iba strácať.

Takto sa vyjadril Mariusz
Ceramizer som aplikoval do prevodovky: – zle sa radil 2 a 3 prevod. Po použití (2 dávky) a pridržaní sa odporúčaniam – prevodové rýchlosti začali vchádzať jemne po prejdení okolo 200-300 km. Neskôr to bolo už len lepšie po 1000-1200 km.

Pred dodaním prísady som zmenil olej v prevodovke, a to bez dodania ďalších produktov. Priznám sa čestne, že pri 230.000 km som vymenil spojku, ale okrem mäkšieho pedála spojky som nezistil inú zmenu 🙂
Výsledok je, že Ceramizer pomohol.

Vypustený olej z prevodovky sa ukázal vcelku nový a čistý. Ako som sa neskôr dozvedel, predošlý majiteľ tiež menil olej, preto odpadá možnosť vplyvu nového oleja.
Ceramizer som aplikoval do prevodovky pri najazdených okolo 195 tis. km.

objednat-ceramizer, kupit-ceramizer, kde-kupit-ceramizer, ako-objednat-ceramizer

Tak ako „nič nie je zadarmo“, ani zázraky sa nestávajú. Možností je vždy viac, len treba nájsť tú správnu. A potom ju naplno využiť.
Toto si uvedomuje len veľmi málo ľudí. Vy z toho môžete vyťažiť. Najmä, ak viete vo svoj prospech využiť nevedomosť ostatních.

Odrazu nastane okamih kedy zistíte, že…
…prácu prevodovky konečne využívate naplno. Ľahšie radenie prevodových stupňov, nakoniec bez otravného škrípania a hučania, neznesiteľného pískania diferenciálu je len zlomok toho, čo Vám umožní užiť si maximálny a ničím nerušený komfort z jazdy.

objednat-ceramizer, kupit-ceramizer, kde-kupit-ceramizer, ako-objednat-ceramizer

Ceramizácia, ktorú doteraz tak trochu zahmlene opisujem, je nový spôsob obnovy (zameraný na začatie efektívnych procesov opravy) opotrebovaných komponentov a ochrany častí prevodov.

Určená je pre majiteľov áut a ich vodičov, ktorí chcú zlepšiť prácu prevodovky, diferenciálu a iných prevodov. Umožňuje:
Tichšiu a rovnomernú prácu prevodovky. Ľahšie radenie prevodových stupňov. Zlepšenie práce prevodov. Zníženie hluku prevodovky. Zníženie škrípania pri radení prevodových stupňov. Obnovu opotrebovaných dielov a jednotlivých častí prevodov. Zníženie pískania diferenciálu. Vďaka vytvoreniu novej vrstvy zníženie trenia, následkom čoho je zvýšenie odolnosti a predĺženie životnosti prevodov.

Kto využil ceramizáciu ten vie, že pre prevody automobilu (prevodovka, diferenciál) a iných samostatných prevodov urobil to najrozumnejšie. Len malé percento tuší,  čo mohlo nastať, ak by tak neurobili.
Vďaka tomu môžu prevody využívať oveľa efektívnejšie ako ostatní.

Objasnime si tieto informácie
Revolučný spôsob ochrany a opravy prevodovky podlieha vytvoreniu tenkej vrstvy na plochách povrchov komponentov, ktoré sa o seba pri práci odierajú. Celé sa to deje počas prevádzky prevodovky/diferenciálu/prevodov. Bez nutnosti ďalšieho zásahu a demontáže jednotlivých častí.

Ťažšie sa Vám radia rýchlostné stupne? Pri zaraďovaní prevodu to škrípe? V prevodovke počujete nepatrný alebo nebodaj veľký hluk? Je predpoklad, že v prevodovke hučí ložisko? Alebo z diferenciálu pri nízkej poprípade pri vyššej rýchlosti vychádza otravný-pískavý zvuk?

Vďaka využitiu prevratnej technológie = technológie ceramizácie, v prevodovke/diferenciáli/prevodoch naspäť získate ich pôvodné vlastnosti a dosiahnete niekoľkonásobne lepšiu prácu.

Tento spôsob je určený pre všetky nové aj opotrebené prevody (prevodovka, diferenciál, rôzne prevodové sústavy), ktoré sú nútené sústavne a donekonečna pracovať. Veľmi žiadúce je použitie v prevodoch, ktoré pracujú v extrémnych podmienkach.

objednat-ceramizer, kupit-ceramizer, kde-kupit-ceramizer, ako-objednat-ceramizer

Z NESPOČETNÉHO MNOŽSTVA VÝHOD SPOMENIEM NIEKTORÉ ZÁKLADNÉ
Zlepšuje radenie prevodov. Znižuje škrípanie pri zaraďovaní, preraďovaní rýchlostného stupňa. Ponúka tichšiu a rovnomernú prácu prevodovky, diferenciálu a sústav prevodov.
Znižuje hluk v prevodovke, znižuje hučanie ložiska prevodovky. Stišuje prácu diferenciálu, znižuje jeho prípadné pískanie. Zvyšuje spoľahlivosť prevodov.
Pomáha udržať vysokú účinnosť prevodov v každej situácii. Pomáha výrazne znížiť riziko porúch (až 5-násobne) a zvýšiť odolnosť pred opotrebením (až 10-násobne). Chráni pred koróziou, znižuje vytváranie tepla medzi trecími časťami. Výrazne zvyšuje bezpečnosť zariadení v extrémnych prevádzkových podmienkach.

Technológia ceramizácie prichádza aj k vám

Používané prevody (prevodovka, diferenciál, sústavy prenášania pohonu, prevodové sústavy, atď.) sú najčastejšie veľmi namáhané. Vystavené sú extrémnych zaťaženiam ich častí.

Vedľajším účinkom extrémnych zaťažení je značné vytváranie tepla spôsobené trením spolupracujúcich komponentov. Spôsobuje to špecifické problémy s výberom prevádzkových materiálov, častými opravami a výmenou nadmieru opotrebovaných dielov.
Zlyhanie často kazí očakávaný výkon.

Zníženie vytváraného trenia a odolnejšie časti povrchov trenia na vysoké teploty práce v podmienkach obmedzeného mazania – suché trenie, je kľúčom k zlepšeniu vlastností pohonných jednotiek, ako aj bezpečnosti, tak aj životnosti zariadenia.
Získanie týchto účinkov vám zaručí technológia ceramizácie.

  • Vďaka keramickej vrstve získajú prevody Vášho automobilu „dokonalú imunitu„, ktorá ju bude chrániť pred negatívnymi účinkami opotrebenia počas prevádzky. Výrazne sa zvýši ich spoľahlivosť a odolnosť, predĺži životnosť.

PRICHÁDZA ROZUZLENIE – PRÍSADY DO OLEJA A PALIVA CERAMIZER
Použitie prísady Ceramizer spočíva na ochrane pred trením a obnove opotrebených kovových plôch. Molekuly Ceramizera navracajú nominálne veľkosti a tvary spolupracujúcich povrchov, v ktorých dochádza k treniu.

Obnova sa uskutočňuje vytváraním veľmi tvrdej, odolnej a ťažko stierateľnej kovo-keramickej vrstvy. Deje sa tak na všetkých miestach trenia kovových plôch, počas bežnej prevádzky zariadenia. Nie je nutná jeho demontáž.

Spolu so zmenšením koeficientu trenia sa zväčšovanie vrstvy stabilizuje. Po dosiahnutí pôvodných tvarov sa zastavuje. V miestach, ktoré boli viac vydraté, vznikne hrubšia vrstva ako na menej opotrebovaných miestach.

Príklad, aký je účinok v motore:
ceramizacia kovo keramicka vrstva m kopie Ako získať zvýšenie výkonu motora?

Molekuly ceramizera sú charakteristické vysokým stupňom spojenia s kovom. Čiastočky kovu prenášajú na opotrebené miesta, kde je zvýšená teplota v dôsledku trenia.

lokalna teplota v miestach trenia motora Ako získať zvýšenie výkonu motora?

V týchto miestach sa spojené čiastočky kovu a molekuly ceramizera rozptyľujú.
Vytváraním kovo-keramickej vrstvy obnovujú povrch ideálnym spôsobom.

Spojenie molekúl ceramizera s kovovým povrchom vylepšuje kryštalickú štruktúru kovu.
Vytvrdzuje sa a vypĺňa vrchná vrstva.

Vznikne veľmi odolná, nerozbitná a klzká kovo-keramická ochranná vrstva.
Tento proces sa nazýva ceramizácia.

Vytváranie kovo-keramickej vrstvy prebieha približne 1500 kilometrov najazdenia vozidla.
ceramizacia ceramizer vytvaranie keramickej vrstvy obnova Ako získať zvýšenie výkonu motora?

Ceramizer využíva:

ceramizáciu kovových povrchov – podlieha vytvoreniu kovo-keramickej vrstvy na trecích plochách kovov počas normálnej prevádzky zariadení

tzv. magnetizáciu oleja – molekuly oleja presne priliehajú ku kovovým povrchom, zlepšujú mazanie a odvod tepla z ich povrchu

selektívny prenos – čiastočky kovu obsiahnuté v oleji sú prenášané do uzlov trenia, dopĺňajú kryštalickú štruktúru obnoveného povrchu

Kovo-keramická vrstva vzniká iba v miestach trenia kovu o kov. Je preto vylúčený vznik kovo-keramickej vrstvy v olejových kanáloch a olejových filtroch.

Ceramizer neobnovuje mechanické poškodenia motora (rozbité, prasknuté, odlomená časť alebo celok). Tieto je nutné najskôr vymeniť.
Ceramizer neobsahuje teflon, olovo ani molybdén. Nie je to žiadny zahusťovač oleja, ani “motodoktor”.

Balenie obsahuje:

znizenie-hucania-prevodovky-balenie
Jedna dávka ceramizer do prevodov s obsahom 4,5 gramov
Podrobný návod na použitie.

Dávkovanie do prevodovky, diferenciálu:

Množstvo oleja v prevodovke, diferenciáli, v prevodoch v litroch 1 – 2 l 2 – 5 l 5 – 8 l 8 – 11 l
Počet dávok 1 dávka 2 dávky 3 dávky 4 dávky

 

So svojimi pozitívnymi skúsenosťami sa podelili ďalší:

liwin1
Ceramizer som nalial do prevodovky Opel Astra 98 r.v. najazdené 270 tis. km. Som automechanik s 10 ročnými skúsenosťami, ale také „zázraky“ som ešte nevidel.
Tento produkt skutočne účinkuje!!! ale až po 600 km. Hučanie úplne stíchlo. Odporúčam!

Andrej
Použil som ceramizer v Peugeot 309, pretože sa niekoľkokrát prihodili ťažkosti pri radení 3-tej rýchlosti a prevodovka niekedy pracovala ako keby bola preťažená.
Okrem toho v nej už bol vymenený nový olej – po aplikácii prísady a pridržania sa odporúčaní – rýchlosti sa mi začali radiť jemne po prejdení už okolo 350 km.
Môžem povedať, že som viac ako spokojný s kúpou a účinnosťou prísad. Už som v to neveril, že niečo skutočne pomôže!!!

Mirek S.
Na začiatku tohto roku som kúpil Hondu Prelude. Motor pracoval dosť hlasno (kovové zvuky) a pri preraďovaní z I na II prevod bolo počuť slabé škrípanie. Rozhodol som sa vyskúšať experiment s ceramizerom. Objednal som sadu: 2dávky do motora, 1 do prevodovky, 1 do paliva.
Od toho času som najazdil už 2000 km. Škrípanie v prevodovke stíchlo, prevody sa radia ako keby prevodovka bola nová, ale bohužiaľ v motore ešte niečo jemne klepe. Preto ešte aplikujem 2 dávky. Najpravdepodobnejšie to je spôsobené veľkým opotrebením komponentov hlavy valcov.
Som veľmi spokojný s použitím ceramizerov, ktoré som si objednal. Vrúcne ich odporúčam tým, ktorý chcú ušetriť na drahých opravách motorov alebo sústav pohonu.
Srdečne pozdravujem Mirek S.

Adam G
CERAMIZER DO PREVODOV: prevodovka v mojom Opli pred použitím ceramizera pracovala veľmi dobre keď bol zohriaty motor. V prípade zimného motora sa rýchlosti  radili s výraznou námahou.
Po aplikovaní Ceramizera už po asi 30 km došlo k viditeľnej náprave. Teraz dokonca pri nízkych nočných teplotách, prevodovka pracuje ľahko pri studenom motore. To je moje najväčšie prekvapenie.
K Ceramizeru do paliva mi je ťažko povedať, pretože iba nedávno som ho použil, ale zníženie spotreby po Ceramizere do motora je už pre mňa milým prekvapením, pretože poctivo hovorím, nepočítal som so žiadnym znížením spotreby paliva.
Pozdravujem Adam G

Krištof
Už dva razy som použil ceramizer do motora 1,9 TDI vo VW golf 95 r.v., najazdené 230 tis. km.
Objednal som tiež ceramizer do prevodovky a po aplikácii sa lepšie začali radiť rýchlosti v zime, keď predtým pri -15 som musel prejsť pár kilometrov, aby prevodovka pracovala plynule, zatiaľ čo počas tejto zimy som nemal problémy s radením ktorejkoľvek rýchlosti, dokonca pri tých najväčších mrazoch.
S chuťou by som ešte aplikoval ceramizer do motora a myslím si, že je to dobrý produkt do každej výmeny oleja.
pozdravujem Krištof

Z. K.
Aplikoval som ceramizer v dvoch automobiloch Citroen Xantia , jeden je diesel z roku 1997, najazdené asi 250 000 km, druhý je benzín s LPG z roku 2001, najazdené 64 000 km.
V obidvoch všetko podľa opisu, došlo k výraznému stíšeniu práce motorov a prevodoviek, upravila sa plynulosť a komfort práce motorov, spotreba paliva sa nevýrazne upravila, ale predtým som už mal v obidvoch autách namontované výkonné magnetizéry v palivových a vzduchových sústavách v súvislosti s čím som neočakával výraznú zmenu spotreby paliva.
S tovarom som plne spokojný a šťastný.
Pozdravujem Z. K.

objednat-ceramizer, kupit-ceramizer, kde-kupit-ceramizer, ako-objednat-ceramizer

Je to jednoduché? ÁNO
Zvládnem to? BEZPODMIENEČNE

Ceramizer je navrhnutý tak, aby jeho aplikácia bola pokiaľ možno rýchla a ľahká pre všetkých používateľov. K aplikácii nepotrebujete žiadne špeciálne nástroje, nemusíte byť ani technicky zdatný. Bez problémov to zvládnete Vy sami.

Aplikovať ceramizer nebude najmenší problém v garáži (super ak bude aj s jamou), s pomocou zdviháka alebo nájazdovej rampy.
Úplne postačí, keď motor zahrejete na prevádzkovú teplotu. Tým sa dostatočne zahreje aj olej v prevodovke alebo diferenciáli.

Potom už len otvoríte veko nalievania prevodového oleja. Do otvoru vložíte dávkovač (striekačka, v ktorej je koncentrát) a jednoduchým pohybom vstreknete potrebnú dávku do oleja v prevodovke.

Dávajte pri tom prosím pozor, aby dávka skončila tam, kde má. Nie mimo – niekde v okolí nalievacieho otvoru.

Následne jednorázovo prejdete 30 kilometrov, aby sa molekuly v prevodovom oleji rozptýlili a tým sa dostali na opotrebené miesta.

Celá aplikácia Vám zaberie iba niekoľko málo minút.

Pozrime sa pre aké prevodovky, diferenciály a iné prevody je vhodná ochrana a oprava ceramizerom:
– má za sebou veľa najazdených kilometrov
– zle sa radia prevodové stupne
– hučí, šumí v prevodovke
– pri radení škrípu rýchlosti
– pracuje nepravidelne, vynecháva
– diferenciál píska
– ak chcete predĺžiť životnosť prevodovky, diferenciálu
– ak chcete ušetriť peniaze na opravách
– ak vám záleží, aby prevody vydržali ďalšie státisíce najazdených kilometrov bez zbytočných, nezmyselných a finančne náročných opráv

A teraz sa pozrime, pre koho a pre aké prevody nie je vhodná ochrana a oprava ceramizerom:
– ak si myslíte, že vám ceramizer nepomôže, radšej to neskúšajte, lebo by ste mohli byť sklamaný z jeho pozitívnych účinkov
– ak si myslíte, že ceramizer má aj negatívne účinky
– ak si myslíte, že ceramizer má len negatívne účinky
– ak očakávate, že ceramizer opraví trvalo poškodené časti prevodov
– ak si myslíte, že po obnove ceramizerom sa prevody v zariadení už nikdy nepokazia
– ak ste presvedčený, že ceramizer je totálna blbosť, a že každý kto ho objedná je úplný blbec, a vy sa samozrejme za takého nepovažujete
– ak viete po prečítaní negatívnych komentárov ľudí (ktorí ceramizer nikdy nevyskúšali a veselo na rozličných fórach skalopevne tvrdia, že má negatívne účinky a je to nezmyselný výrobok ťahajúci z ľudí peniaze) jednoznačne zhodnotiť, že majú pravdu, potom si ceramizer neobjednávajte – mohlo by vás mrzieť, že ste im naleteli.

Vyberte si BONUSY, ktoré k objednávke získate naviac a ZDARMA
bonus ramcek Ako získať zvýšenie výkonu motora?publikáciu “Ako jazdiť úsporne a znížiť spotrebu paliva” v hodnote 20 eur (túto publikáciu si môžete na stránke stiahnuť zdarma tak či tak)
bonus ramcek Ako získať zvýšenie výkonu motora? naviac k objednávke ZDARMA získate príručku “Príprava vozidla na zimnú sezónu” v hodnote 10 eur
bonus ramcek Ako získať zvýšenie výkonu motora? naviac k objednávke ZDARMA získate príručku “Ako pripraviť auto po zime” v hodnote 10 eur

Pokiaľ ešte váhate, urobte ďalší a rozhodný krok. Ak chcete, aby prevody (okrem iného aj prevodovka a diferenciál) vášho vozidla boli vždy spoľahlivé a nesklamali vás v najnevhodnejšej chvíli, urobte niečo, čo ste nikdy neurobili.  Rozhodnite sa pre zmenu.

Hodnota Ceramizera ďaleko prevyšuje prínos, ktorý môžete získať, pokiaľ aplikujete to, čo nanotechnológia ponúka.

Investícia do ceramizera je zlomok ceny, ktorú ušetríte, ak sa rozhodnete využiť princíp technológie ceramizácie. Nič neriskujete.
Kliknite na objednať.

Je to vaša šanca ako predĺžiť životnosť prevodovky (diferenciálu) vášho vozidla, znížiť opotrebenie ich komponentov a využívať automobil bez zbytočných porúch a nákladov.
Kliknite na objednať,  vyplňte údaje a ochráňte prevody vášho kolesového miláčika.

objednat-ceramizer, kupit-ceramizer, kde-kupit-ceramizer, ako-objednat-ceramizer

Čo získate?
Špičkový produkt s využitím nanotechnológie – prevratného procesu ceramizácie. Vytvorenie veľmi tvrdej, pevnej, odolnej, trvácnej a ťažko stierateľnej kovo-keramickej vrstvy.

Aká je cena za produkt, ktorý toto všetko umožňuje?
Cena za tento produkt by vzhľadom na množstvo ušetrených peňazí za opravu alebo repas prevodovky mohla byť mnohonásobne vyššia ako je teraz.

Cena za repasovanú prevodovku sa pohybuje od 400 eur nahor. Ak by cena bola aj 350 eur stále by bola nižšia ako sa pohybujú ceny repasovanej prevodovky a mnohonásobne nižšia ako je cena novej prevodovky. K tomu si pripočítajte cenu za výmenu a stratený čas, keď je vozidlo v autoservise.
Jedna hodina akejkoľvek práce v autoservise stojí minimálne 15 eur (najnižšia taxa u „podomových“ servisov, od nej už len hore). A to nespomínam autoservisy, kde si nehorázne peniaze pýtajú dokonca za vstup vozidla do dielne.

Prísady ale nestoja 350 eur ako by sa mohlo zdať. Avšak, nestoja ani 150 eur, čo by mohla byť veľmi výhodná cena použitého kusa (bez rozumnej záruky), kde nemáte žiadnu istotu, či používaný alebo repasovaný kus bude dobre a dlho slúžiť.

Aj keď je reálna hodnota ceramizera mnohonásobne vyššia a ceramizer vám môže ušetriť stovky eur, momentálne je cena za ceramizer do prevodov iba 20 eur.
Dodanie je po celom Slovensku prostredníctvom Slovenskej pošty úplne zdarma.
Cena je konečná, platíte iba 20 eur za jednu dávku bez príplatku za dodanie.

Záruka na účinnosť a životnosť vytvorenej kovo-keramickej vrstvy v prípade ceramizera do prevodov je najmenej 100 000 kilometrov najazdenia vozidla alebo 6000 motohodín.
Minimálne tak dlho bude ceramizer účinkovať v zariadení, v ktorom ho použijete.

Nesmiem zabudnúť na toto:

ceramizer bezpecny produkt Ako získať zvýšenie výkonu motora?Ceramizer je plne bezpečný produkt, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.
Spĺňa normy Európskej únie 91/155/EEC.
Neupcháva olejové filtre ani olejové kanáliky.
Neobsahuje teflon ani molybdén.

Poistenie ceramizer 2012 2013 184x300 Ako získať zvýšenie výkonu motora?A k tomu ešte
Vzhľadom na stále rastúci počet používateľov a čoraz širšie spektrum aplikácii Ceramizera automobilových aj priemyselných klientov ostali produkty zo skupiny Ceramizer-ov poistené v – Warta SA – pobočka nemeckej finančnej skupiny Talanx AG.

Prípadné škody, ktoré by boli spôsobené po aplikácii ceramizera sú poistené až do výšky 500.000 eur.

V celej histórii ceramizera (od roku 1996) do dnešného dňa sme neobdržali žiadne oznámenia o škodách, ktoré by boli spôsobené použitím ceramizera.

Každý deň pribúdajú ďalší spokojní užívatelia ceramizera. Je to overené a je to pre tieto 3 hlavné dôvody: vysoká účinnosť, vynikajúca spoľahlivosť a obrovská popularita.

Prví užívatelia…
začali výhody ceramizera pre svoje autá využívať už v roku 1996. Teraz výhody ceramizerov využívajú milióny spokojných vlastníkov automobilov v ďalších 25-ich štátoch sveta.

great britain m Ako získať zvýšenie výkonu motora? Australia m Ako získať zvýšenie výkonu motora? belgium flag m Ako získať zvýšenie výkonu motora? bolivia flag m Ako získať zvýšenie výkonu motora? cyprus flag m Ako získať zvýšenie výkonu motora?
Anglicko Austrália Belgicko Bolívia Cyprus
czech republic m Ako získať zvýšenie výkonu motora? china m Ako získať zvýšenie výkonu motora? estonia flag m Ako získať zvýšenie výkonu motora? france flag m Ako získať zvýšenie výkonu motora? india m Ako získať zvýšenie výkonu motora?
Česko Čína Estónsko Francúzsko India
indonesia m Ako získať zvýšenie výkonu motora? canada m Ako získať zvýšenie výkonu motora? korea m Ako získať zvýšenie výkonu motora? lithuania flag m Ako získať zvýšenie výkonu motora? latvia flag m Ako získať zvýšenie výkonu motora?
Indonézia Kanada Kórea Litva Lotyšsko
malaysia m Ako získať zvýšenie výkonu motora? polsko Ako získať zvýšenie výkonu motora? romania flag m Ako získať zvýšenie výkonu motora? singapore m Ako získať zvýšenie výkonu motora? slovenia m Ako získať zvýšenie výkonu motora?
Malajzia Poľsko Rumunsko Singapur Slovinsko
espana flag m Ako získať zvýšenie výkonu motora? switzerland flag m Ako získať zvýšenie výkonu motora? thailand m Ako získať zvýšenie výkonu motora? usa flag m Ako získať zvýšenie výkonu motora? vietnam m Ako získať zvýšenie výkonu motora?
Španielsko Švajčiarsko Thajsko USA Vietnam
Tak ako?
Necháte zničiť prevody vášho vozidla počas jeho prevádzky?
Nadišiel čas, aby prevodovka, diferenciál “šľapali” bez porúch a drahých opráv ďalšie státisíce kilometrov?
Je teraz správny čas na zlepšenie práce prevodovky, diferenciálu a zníženie hučania týchto zariadení vo vašom automobile?

ZOPAKUJME SI TO NAJDôLEŽITEJŠIE

  • Ochrana a obnova prevodov podlieha vytvoreniu veľmi tvrdej a odolnej kovo-keramickej vrstvy.
  • Táto vrstva chráni a obnovuje pôvodné veľkosti tvarov komponentov opotrebených trením.
  • Proces ceramizácie prebieha približne 1500 kilometrov počas bežnej prevádzky zariadenia, bez nutnosti jeho demontáže.
  • Prísada ceramizer sa aplikuje do prevodového oleja jednoduchým vstreknutím z dávkovača.
  • Životnosť vytvorenej kovo-keramickej vrtsvy je  zaručená minimálne na 100 tisíc kilometrov prejazdu vozidla.
  • Ceramizer do prevodov zlepšuje prácu zariadení, zvyšuje ich účinnosť. Tým sa napríklad zníži hluk prevodovky, hučanie ložiska, pískanie diferenciálu.
  • Dosiahnete lepšiu a vyrovnanú prácu prevodov, ich minimálne opotrebenie, vyššiu odolnosť a tým získate dlhšiu životnosť.
  • Ceramizer je bezpečný produkt. Spĺňa normy Európskej Únie 91/155/EEC.

OBJEDNAJTE si Ceramizer na ochranu a obnovu prevodovky, diferenciálu a iných prevodov ešte dnes!

znizenie-hucania-prevodovky-balenie

OBJEDNAŤ  Ceramizer na ochranu a obnovu prevodovky, diferenciálu, iných prevodov